28 marca 2021 Udostępnij

4 stylowe fryzury dla długich włosów, które zawsze będą modne.

Nowinki przychodzą i odchodzą, ale klasyki pozostają w naszych sercach i na listach trendów na bardzo, bardzo długo. Aby doprowadzić swoje włosy w trybie "na czerwony dywan", nie jest konieczne, aby wymyślić super skomplikowane projekty na głowie, zwłaszcza jeśli - właściciel długich włosów. Aby ułatwić ich transformację, rozważ cztery kultowe fryzury, które nigdy nie wyjdą z mody.

Niechlujne loki

Sprężyste loki rodem z hollywoodzkich przepisów raczej nie nadają się na luźne, niezobowiązujące wyjścia, ale ich niedbałe, "kruche" odpowiedniki harmonijnie łączą się z kokardą w niemal każdej stylizacji.

Gigi HadidAmal Clooney

Pewnie dlatego tak bardzo lubi je Sienna Miller: luźne loki stały się niemalże znakiem rozpoznawczym aktorki. Efekt rozproszonych przez wiatr loków nada Twojemu wyglądowi lekkości i romantyzmu: idealny na wiosnę, tak przy okazji.

Sienna MillerGizelle Bündchen

Gromada

Koki Audrey Hepburn, w których aktorka często pojawiała się zarówno w życiu prywatnym, jak i na ekranie, ukształtowały całą erę pełnych wdzięku fryzur: dzięki nim poczucie elegancji i baletowego wyrafinowania pozostało z kobietami niemal na zawsze. Tutaj nie możemy mówić o banalności: niski zrelaksowany, wysoki napięty, z uwolnionych pasm, warkocze, zaplecione w kok, bun-shell i wiele innych opcji więcej niż klasyczna fryzura przyjść na ratunek, wydaje się, w każdej sytuacji stylu. A dla posiadaczek długich włosów duże, spektakularne koki - to jest właśnie ten przywilej, który zdobywa się dzięki cierpliwości i powściągliwości obsesyjnie pożądanych zmian wizerunkowych (w postaci krótkich, a nawet superkrótkich włosów, na przykład).

Jennifer LopezRihanna

Emma WatsonEmily Razgakowski

Luźne z poskręcanymi końcami

Być może w tej kwestii po prostu nie ma sobie równych księżna Cambridge. Kate Middleton jest miłośniczką fryzur o umiarkowanej objętości, loków i koczków: idealna królewska "próbka" naszego wyboru. Jedną z ulubionych fryzur księżnej są luźne i lekko kręcone włosy, które są świetną alternatywą dla grubych i skołtunionych fryzur, a także obowiązkowym elementem dla osób o naturalnie pełnych, bufiastych włosach, takich jak Liev Tyler czy Lana Del Rey.

Księżna CambridgeMiranda Kerr

Lana Del ReyLiv Tyler

Niesymetryczny przedziałek.

Wygląd "grzecznej uczennicy" nie jest już modny: niechlujna, "żywa" fryzura jest tym, czego potrzebujesz, jeżeli chcesz ułożyć stylową fryzurę na wieczorne wyjście (nawet jeżeli jest to zwykły brunch z przyjaciółkami).

Amanda SeyfriedJessica Alba

Dlatego odważnie weź grzebień i zniszcz prostą linię przedziałka. Aby nadać fryzurze wieczorowy wygląd, posuń się jeszcze dalej i przerzuć większość włosów na jedną stronę - bardziej eleganckiej fryzury niż ta, styliści jeszcze nie wymyślili (i raczej nie wymyślą w najbliższych latach).