12 czerwca 2021 Udostępnij

5 domowych stylizacji na każdy dzień

Na czym polega home styling? Przede wszystkim wygoda i minimum produktów do stylizacji, takich jak lakier do paznokci, pianka itp. Ponadto, z taką fryzurą jest wygodny do wykonywania wszelkich obowiązków domowych: do czyszczenia, do zabawy z dziećmi, a nawet do odpoczynku. I, oczywiście, musi wyglądać stylowo i jak Ty. Najlepsze warianty domowych fryzur rozpatrujemy razem z blogerką, założycielką internetowej szkoły zdalnych zawodów DANAGE.SCHOOL, matką wielu dzieci Marią Danazhi.

Gromada

Buffant zawsze wygląda tak delikatnie i elegancko, gdy się nie spieszysz. Najlepszą opcją byłoby niechlujne wykonanie tego stylu. Jeżeli Twoim włosom brakuje objętości, możesz spróbować wersji z nisko wyciętą wiązanką: zbierz włosy w kucyk, zawiń go i delikatnie uwolnij kilka pasm z boku.

Bershka

Sprawdź okazje semilac promocje

Pleciony kucyk

Większość dziewczyn wraca do domu z prostym kucykiem, chociaż istnieje prosty sposób, aby uczynić go bardziej oryginalnym i romantycznym: spróbuj dodać do niego elementy warkocza - jeśli zrobisz to przynajmniej z jednej strony, wynik będzie wyglądał bardziej interesująco. Ponadto, jeżeli nie masz wystarczająco dużo objętości w swoim kucyku, najlepszym rozwiązaniem będzie splot warkocza, który doda Twoim włosom objętości i sprawi, że fryzura będzie wizualnie bardziej miękka. Jeśli nie potrafisz samodzielnie wykonać takich warkoczy, możesz zacząć od prostszej wersji - dwóch zwykłych warkoczy.

Krab 'n' cheese

Moda jest cykliczna, nic więc dziwnego, że kraby, które kiedyś aktywnie nosiły nasze mamy, znów wracają do trendów (czytaj też: "Kraby we włosach: jak je teraz nosić (i gdzie kupić najmodniejsze)"). Możesz wziąć krab albo wszystkie swoje włosy lub tylko górne pasma i pozwolić reszcie odejść. Kraba można również użyć do łatwego poprawiania fryzury - wyczesać ją i ponownie utrwalić. Jeśli nie masz kraba, możesz użyć spinek do włosów. Na przykład, zawiń jedną stronę włosów w opaskę i upnij ją swoimi ulubionymi akcesoriami. Najważniejsze jest to, aby wykonanie fryzury było minimalistyczne i zwięzłe.

Stylizacja z opaską na głowę

Kolejna opcja to opaska, za pomocą której można ułożyć włosy w zupełnie inny sposób. Opaska może być stosowana w połączeniu z kucykiem, fryzurą na kraba i warkoczami. Może być noszona z rozpuszczonymi włosami i rozpuszczonymi pasmami z przodu.

Sprawdź kazar kod rabatowy

Bułka z półgłówkiem

Zaletą tej fryzury jest to, że dzięki ogrodzeniu górnej części włosów, nie wpadają one do oczu. Z zebranych włosów można zrobić warkocz i skręcić go - uzyskamy wtedy małą "wpadkę", która również będzie wyglądała bardzo kolorowo. W tej fryzurze najważniejsze jest, aby upewnić się, że góra nie jest "wylizana". Jeśli Twoje włosy nie mają własnej objętości, możesz po prostu zrobić mały polar. Niedbałość jest bardzo ważna w tej fryzurze - nadaje jej szczególnego uroku (czytaj też: "Wszystko w garści: jak zrobić węzeł z włosów i poczuć się jak gwiazda").