23 marca 2021 Udostępnij

7 najjaśniejszych przemian gwiazd 2020 roku

Reżim kwarantanny i samoizolacji był prawdziwym sprawdzianem dla gwiazd, których codzienne życie w czasach przedwiktorskich było zaplanowane dosłownie co do minuty. W obliczu nowych warunków, szybko zaczęli tęsknić za różnorodnością i życiem pełnym wrażeń, co doprowadziło do serii głośnych przemian urody. Chcieli zmiany, więc sami ją sobie zafundowali. Zobaczcie sami rezultaty tych przemian w naszej opowieści.

Adele: ekstremalne odchudzanie

Jeszcze w tym roku mało kto wyobrażał sobie Adele bez jej olśniewającego wyglądu, dlatego wykonawczyni, która schudła 45 kilogramów, słusznie okupuje pierwszą linię naszej top-listy. Fani i komentatorzy wciąż spekulują, co było głównym motywem tej dramatycznej utraty wagi piosenkarki: niektórzy wskazują na dość bolesne rozstanie Adele i jej męża Simona Konecky'ego po siedmiu latach małżeństwa, a niektórzy uważają, że przyczyną są kompleksy piosenkarki na punkcie swojej figury. Niezawodny tylko jedno jest znane - aby stracić prawie pięćdziesiąt funtów gwiazda pomógł zajęcia pilates i Sirtfood-diet (czytaj także: "Sirtfood-diet: nowy sposób, aby schudnąć przed ślubem (i nie tylko). Fani jednak nie byli przekonani do tej metamorfozy urody, większość uważała, że kobiecy kształt znacznie bardziej pasuje do Adele.

Emily Ratzakowski: Od brązu do blondu

W tym roku Emily Razgakowski po raz pierwszy w życiu przeszła do obozu blondynek, co skończyło się tym, że o koloryzacji mówiło się najwięcej w tym roku. Mimo to sama Emily dość szybko powróciła do swojego zwykłego odcienia brązu, co z pewnością sprawiło, że była znacznie jaśniejsza i bardziej spektakularna. Właśnie w tym przypadku naturalność jest najlepszą opcją ze wszystkich.

Halsey: fryzura na zero.

Żołnierzem Jane w nowym przebraniu jest piosenkarka Holzy, która zaszokowała fanów tej jesieni, goląc włosy na łyso. Nie zaprzeczajmy - psikus się udał: fryzura pod chłopcem wygląda na wykonawczynię bardzo harmonijnie i korzystnie podkreśla jej rysy twarzy. Gwiazda przez długi czas zapuszczała włosy, a gdy osiągnęła ich maksymalną długość, ostro znudziła się ekstremalnie krótką fryzurą. Jak to się mówi, ze skrajności w skrajność - ale z równym powodzeniem.

Hilary Duff: zamienia się w syrenę

Pięć lat temu amerykańska aktorka próbowała już przemalować swoje włosy na odcień niebieskiego, a w tym roku postanowiła powtórzyć to kultowe doświadczenie, ale spróbować znacznie bardziej ekstrawaganckiego odcienia - jasnej syrenki. Na tle blondu takie ubarwienie wyglądało na Hilary znacznie jaśniej, ale zbyt nienaturalnie, więc powrót do rodzimego odcienia nie trwał długo.

Kaia Gerber: kardynalna blondynka

Kaia, wschodząca gwiazda w świecie modelingu, dopiero rozpoczyna swoją karierę w branży i stara się to robić bardzo świadomie. Czasem jednak ulega wewnętrznej pokusie i daje upust eksperymentom na obrazie. W tym roku młoda Gerber spróbowała odcienia blondu. Jak twierdzi dziewczyna, po raz pierwszy przefarbowała się na nowy kolor w domu, w okresie samoizolacji. Podobał jej się wynik tak bardzo, że po Kaya postanowił skorzystać z usług profesjonalistów i zorganizować pełnoprawnym rozjaśniania (czytaj także: "Blondynka lub brunetka: 30 gwiazd przykłady inspirować lub przyjść do jej zmysły").

Madonna: odważny róż i plastik

W wieku 62 lat Madonna pozwala sobie na jeszcze więcej eksperymentów z urodą niż dotychczas. W tym roku performerka na poważnie zabrała się za zmianę wizerunku i postanowiła spróbować przemalować się na nietypowy, ultra przykurzony odcień różu. Co więcej, fani podejrzewają, że Madonna zdążyła również skorzystać z usług chirurga plastycznego i wykonać konturowanie. Teraz jej twarz bardziej przypomina azjatyckie piękności: wysokie, szerokie kości policzkowe, wyraźny owal - eksperci są pewni, że takich proporcji w jej wieku bez operacji po prostu nie da się uzyskać.

Gigi Hadid: grzywka

Dla starszej Hadid mijający rok był pełen dramatycznych zmian. Supermodelka po raz pierwszy została mamą i odkryła dla siebie zupełnie nowy świat - bez wybiegów, codziennych sesji zdjęciowych i regularnych podróży samolotem. W pierwszych miesiącach po narodzinach córki Gigi od razu poczuła, że otworzył się przed nią nowy rozdział życia i pospieszyła się, aby dokonać odpowiednich zmian również w swoim wizerunku: tak więc, niedawno piękność podzieliła się ze swoimi subskrybentami zdjęciem z grzywką - wersją fryzury, której dawno nie widzieliśmy na Gigi.