25 czerwca 2018 Udostępnij

Agata Meble – meble dla domu i biura w dobrych cenach

Lidl nowa gazetka Zobacz nasze ceny!

Agata Meble to inspiracje w świecie aranżacji wnętrz. Wszystkie propozycje dostępne w salonach nastawione są na maksymalizację jakości rozumianej jako równowaga pomiędzy wartościami użytkowymi oraz estetycznymi oferowanych przedmiotów. Proponowane są meble do praktycznie wszystkich pomieszczeń w domu od przedpokoju przez wszystkie korytarze, łazienki, kuchnie i sypialnie, aż po wyposażenie salonu, czyli najważniejszego wnętrza w domu.

Salon jest właśnie tym miejscem, gdzie spotykają się drogi wszystkich domowników. W nowoczesnych domach zazwyczaj połączony jest z kuchnia, przez co powstaje jedna duża przestrzeń nastawiona na równoczesne spełnianie funkcji związanych z wypoczynkiem, socjalizacją oraz pracą. To właśnie w salonie przyjmuje się wszystkich gości, salon zazwyczaj pełni funkcje jadalni na co dzień i od święta, jak również salon jest miejscem wypoczynku. Wymusza to na nim szczególnie skomplikowaną aranżację, ponieważ komfort staje się wyznacznikiem funkcjonalności. Nawet jeśli funkcja salonu w danym momencie jest tylko zapewnianie przestrzeni do wspólnego oglądania telewizji, konieczne jest zapewnienie tego poprzez odpowiednio wygodne fotele oraz układ przestrzenny umożliwiający wszystkim sprzętom pełnienie ich funkcji. Nie można patrzeć tylko na to, by wykorzystywane meble były ładne, ale muszą też być wysoce funkcjonalne.

Kiedy salon jest równocześnie jadalnią, wyzwanie aranżacyjne jest jeszcze większe, gdyż trzeba umiejętnie połączyć kuchnie z pokojem dziennym. Jest to wyzwanie poważne i ekscytujące zarazem, gdyż łączy się dwie zupełnie inne, ale komplementarne wobec siebie funkcje. Aranżacje przygotowane przez salony Agata Meble oferują na przykład stworzenie wyspy kuchennej, dzięki której wszystkie potrzebne rzeczy są zawsze pod ręką i bez najmniejszego problemu można gotować w kilka osób na raz. Przyjęcia kręcące się wokół wyspy kuchennej są obecnie bardzo modne, a poprzez zastosowanie tego rozwiązania aranżacyjnego łatwiej jest uzyskać efekt, na którym zależy każdemu właścicielowi domu czy mieszkania.

Wyspa kuchenna wymaga oczywiście dość dużej ilości miejsca i chociaż ustawienie dookoła niej szafek jest rozwiązaniem często prezentowanym przez Agata Meble, nie zawsze może być zastosowane. Dlatego warto jest poszukiwać także rozwiązań nastawionych na minimalizację wykorzystywanej przestrzeni przy zachowaniu pełnej funkcjonalności. Rozwiązaniem tego typu jest na przykład rozsuwany stół do jadalni. Pozwala on na złożenie go do niewielkich rozmiarów, kiedy nie jest wykorzystywany, a kiedy pojawia się większa grupa gości lub rodzina jest w stanie spotkać się w komplecie, wtedy stół się rozkłada i każdy może wygodnie przy nim usiąść.

Nie wolno zapominać także o tym, że całość musi koniecznie być spójna, ponieważ tworzone jest tak naprawdę jedno duże pomieszczenie i każdy jego element powinien się uzupełniać z resztą. Sprawdź agata promocje

Zakupy w salonach Agata są okazją do wyposażenia domu lub biura możliwie niewielkim kosztem. Pozwalają na to programy rabatowe oferowane przez sieć salonów meblowych. Z rabatów może skorzystać każda osoba, ponieważ kody rabatowe są do pobrania na stronach internetowych firmy i nie ma żadnej opłaty wymaganej do uzyskania takowych zniżek. Razem z faktem, iż możliwe jest modyfikowanie prezentowanych na wystawach mebli, na przykład poprzez zmianę kolorystyki oraz zmianę typu tapicerowania. Warto również zapytać obsługę sklepów o to, co ciekawego można by jeszcze wymyślić w swoim domu. Gotowe aranżacje na wystawach to tylko część ciekawych pomysłów.