30 listopada 2021 Udostępnij

Jak gwiazda: 5 najczęściej kopiowanych fryzur.

Kate Middleton

Włosy księżnej Cambridge to marzenie milionów kobiet. Wypielęgnowany i lśniący, jest dla wielu nieosiągalnym ideałem. Nie można tego samego powiedzieć o samej fryzurze Catherine. Dla wprawnego artysty to łatwa rzecz do odtworzenia. Jeśli chodzi o kolor, głęboki czekoladowy odcień jest nieco trudniejszy do osiągnięcia. Twój kolorysta będzie musiał popracować nad pasemkami, aby "nowe" włosy nie wyglądały jak tania peruka.

Dopasowanie: Fryzura Kate pasuje niemal każdej dziewczynie o dowolnym typie twarzy, ale szczególnie dobrze sprawdza się w przypadku kształtów owalnych i prostokątnych. Jeśli chodzi o kolor, czekolada jest jednym z najbardziej uniwersalnych odcieni. Jednak szczególnie kobiety o ciemnej karnacji i ciemnych oczach powinny zwrócić szczególną uwagę na ten odcień, gdyż podkreśli on ich naturalne piękno.

Nieodpowiednie: Jak pisaliśmy wyżej, nie ma praktycznie żadnych ograniczeń w stylizacji włosów. Jedyną rzeczą, na którą należy zwrócić uwagę, jest jedna z ulubionych fryzur Middleton. Loki podkręcone do wewnątrz mogą optycznie powiększyć twarz, dlatego osoby o okrągłych rysach powinny ich unikać. Zastrzeżenia kolorystyczne mogą pojawić się tylko wtedy, gdy jesteś naturalnie mroźną blondynką, ponieważ ciemniejszy odcień może sprawić, że będziesz wyglądać zbyt grubo.

Blake Lively

Bershka

Nie tyle chodzi o fryzurę (która jest wręcz nieprzyzwoita), co o kolor - złoty z blond refleksami, ciemniejszy na dole i jaśniejszy na górze. Można powiedzieć, że pani Reynolds jest właścicielką idealnego kalifornijskiego blondu, który jest tak uwielbiany przez liczne Aniołki Victoria's Secret. Pamiętaj, że nie każdy stylista fryzur będzie w stanie odtworzyć legendarną technikę, więc jeśli zdecydujesz się dołączyć do grona słonecznych dziewczyn, wybierz doświadczonego mistrza.

Odpowiednie: Ten odcień wygląda dobrze przy opalonej, złotej skórze lub odwrotnie, przy mlecznobiałej skórze. Ogólnie rzecz biorąc, blond kalifornijski to świetny pomysł dla tych, którzy naturalnie mają blond włosy, ale chcą nadać swojemu naturalnemu odcieniowi głębię i objętość.

Nieodpowiednie: przesadne farbowanie włosów nie jest dobrym pomysłem dla naturalnie "ciemnych" dziewczyn. Odcień blond będzie wyglądał nieco dziwnie, jeśli natura obdarzyła Cię czarnymi włosami i brwiami.

Jennifer Aniston

Kiedy "Przyjaciele" dopiero zaczynali swój triumfalny pochód przez planetę, salony były już przepełnione chętnymi do odtworzenia wyglądu Rachel, a jak wiadomo, moda ma w zwyczaju powracać. Pozbawiony grzywki, dłuższy quiff, z idealnie prostymi, gładkimi włosami i przedziałkiem na środku głowy, znów szturmem zdobywa olimpijską sławę.

Strój: Fryzura Jennifer Aniston jest idealna dla osób o trójkątnej i okrągłej twarzy. Zwróć uwagę, że ta fryzura pozwala na eksperymentowanie z teksturą - zarówno loki, jak i gładka stylizacja będą w tym wariancie odpowiednie.

Nieodpowiednie: Radzimy zapomnieć o Aniston dla osób o kwadratowej twarzy. Niestety, taki kształt może usztywnić rysy.

Emma Watson

Krótkie fryzury to ryzykowny interes. Nie trzeba dodawać, że jeśli nagle nie spodoba Ci się nowa długość, powrót do poprzedniej nie będzie taki prosty. Odrośnij swoje zamki na co najmniej kilka lat. A jeżeli jesteś osobą lubiącą przygody, dobrym rozwiązaniem będzie fryzura pixie w stylu Emmy (która była również fryzurą Rihanny). Kobieca ze względu na swoją długość (w końcu to nie zarost), można się nią bawić i stylizować.

Odpowiednie: Jest to fryzura, która świetnie wygląda na kobietach o owalnej i okrągłej twarzy. Porządna objętość u nasady włosów pomoże optycznie zwęzić i wydłużyć twarz (jeśli oczywiście tego właśnie chcesz).

Nieodpowiednie: osoby z prostokątną twarzą mogą zdecydować się na "long face". Pixies sprawią, że dolna część twarzy będzie wyglądała na zbyt ciężką.

Dakota Johnson

Po premierze filmu 50 Shades of Grey, setki dziewczyn zdecydowały, że chcą być jak piękna Johnson. Nie, wcale nie w taki sposób, jak mogłoby się wydawać. Chcieli mieć te same potargane grzywki i rozjaśnione kosmyki przy twarzy.

Odpowiednie: świetna opcja dla dziewczyn o owalnej lub trójkątnej twarzy. Nadałaby ona harmonię rysom i zrównoważyła proporcje.

Nieodpowiednie: nie należy ciąć prostych grzywek dla właścicieli okrągłej i kwadratowej twarzy, wersja z ukośnymi grzywkami będzie wyglądać znacznie korzystniej.