23 marca 2021 Udostępnij

Le Soin Noir marki Givenchy: jak algi spowalniają starzenie się skóry?

Linia kosmetyków do pielęgnacji skóry Le Soin Noir marki Givenchy pojawiła się na rynku kosmetycznym w 2008 roku i od razu wzbudziła sensację. Od tego czasu adeptki piękna mają do dyspozycji potężną broń przeciwstarzeniową - witalną moc dziesięcioletnich alg, która stanowi podstawę receptur tej linii.

Algi zostały wybrane przez ekspertów Laboratoriów Givenchy i wyhodowane we Francji w celu pozyskania leczniczego Czarnego Soku. Substancja ta jest koncentratem o silnych właściwościach regeneracyjnych, składnikiem, który aktywuje metabolizm skóry i działa na jej macierz, zwiększając intensywność procesów regeneracyjnych. Po tym sukcesie Givenchy nie poprzestał na tym i postanowił kontynuować badania nad niezwykłymi właściwościami alg.

Kolejny przełom nastąpił w 2018 roku, kiedy to naukowcom udało się uchwycić moment rozwoju algi, kiedy ma ona maksymalną ilość energii życiowej - innymi słowy, produkuje największą ilość antyoksydantów dla swojej przyszłej ochrony. Dzięki innowacyjnym technologiom naukowcom udało się znaleźć skuteczny sposób na zamrożenie algi we wspomnianym stadium rozwoju i uzyskanie z niej ekstraktu cennych molekuł.

Rezultatem jest unowocześniona wersja ukochanej linii produktów o wyjątkowej mocy odmładzania i odżywiania skóry. Ten nowy aktywny składnik jest teraz zawarty w formule kremów do twarzy, a w linii po raz pierwszy dostępne są wkłady.

Bershka

Krok przygotowawczy dla luksusowej skóry: nowy balsam trzeciej generacji Le Soin Noir.

"Balsam z wodą morską nawilża skórę, zwiększając jej zdolność do wchłaniania i zatrzymywania wilgoci. Wzbogacona algami formuła pomaga wzmocnić mechanizmy obronne skóry i zwiększyć jej odporność. "Z oficjalnej informacji prasowejGdzie kupić: iledebeaute.co.uk