3 października 2018 Udostępnij

Media Expert nowe promocje

Lidl nowa gazetka Zobacz nasze ceny!

Media Expert jest obecne na polskim rynku już od ponad 10 lat. Ta dynamicznie rozwijająca się sieć ma w ofercie najlepszej jakości produkty takie jak: telewizory Smart, laptopy, tablety, smartfony, aparaty cyfrowe, kamery, RTV i AGD, a w niektórych sklepach nawet rowery, skutery i narzędzia elektryczne oraz sprzęt do pielęgnacji ogrodów.

Oferują klientom największy wybór elektroniki w najniższych możliwych cenach dużo aktualnych ofert znajdziesz w Media Expert gazetka promocyjna, sprawdź nowe ceny!

Media Expert to jedna z największych znanych w Polsce marek z branży RTV, AGD, Multimedia.  Na potwierdzenie tego można przytoczyć nagrodę przyznawana przez klientów - Grand Prix - Laur Konsumenta 2013. Przyznana została za wdrażanie najwyższej jakości standardów w zakresie obsługi i podejścia do każdego klienta, atrakcyjnych cen i promocji i odpowiedzialności za środowisko naturalne.

W celu zapewnienia wygody klientom, sklep zapewnia transport zakupionego towar, serwis i utylizację starego sprzętu, a także możliwość realizacji indywidualnych zamówień. Mediaexpert promocje dostępne całorocznie!

MediaExpert kładzie szczególna uwagę na bezpieczeństwo zakupów i transakcji. Partnerami sklepu jeśli chodzi o usługi ratalne są same renomowane banki takie jak Credit Agricole Bank Polska S.A., Alior Bank S.A. i Santander Consumer Bank S.A.

W MediaExpert każdy klient dostaje ofertę przedłużenia gwarancji na towar, a także ma zapewniony bogaty pakiet usług instalacyjnych i konfiguracyjnych. Dodatkowo, dzięki e-sklepowi, można robić w nim zakupy przez 24 godziny na dobę. Zobacz nowe promocje Media Expert