8 listopada 2020 Udostępnij

Zapach dnia: J'adore Infinissime di Dior

Dla wielu kobiet czyli płci pięknej zapach J'adore jest istotnym elementem osobistego stylu i ulubionym dodatkiem do weekendowego wyglądu. Jednak nawet najszlachetniejsze klasyki wymagają aktualizacji, aby nadążać za duchem czasu i nowymi tradycjami. W tym roku wiodący perfumerzysta Dior House Francois Demachy prezentuje nową, zmysłową lekturę kultowych perfum - J'adore Infinissime.

W Twoich rękach prawdziwe arcydzieło: cenny kwiatowy bukiet z różanej stonogi, jaśminu sambaka, tuberozy Grasse i ylang ylang. Jest to prawdziwie słoneczna melodia, która budzi poczucie euforii i prawdziwej lekkości bytu.

Tajemnica niezwykle atrakcyjnego brzmienia zapachu tkwi w nucie tuberozy Grasse, która zniknęła z pól Grasse w 1950 roku. House Dior nadał nowe życie legendarnemu kwiatowi i zaczął go sztucznie sadzić. Do jego wydobycia specjaliści marki stosują rzadką metodę enfleurage, która jest stosowana tylko w Grasse i nigdzie indziej na świecie.

"Grasse Tuberose daje romantyczną nutę kompozycji J'adore. Uwodzicielski bukiet J'adore podkreśla jasną, lśniącą nutę tuberozy. J'adore Eau de Parfum Infinissime zyskuje zmysłowy urok dzięki temu małemu białemu kwiatkowi. Jego żywy dźwięk symbolizuje pewność siebie, siłę i kobiecość" - François Demachy, czołowy perfumiarz Domu Diora.

J'adore Infinissime od DiorParfumer: Francois Demashi skład: róża sentifolia, jaśmin sambak, ylang-ylang, Grasse tuberose, drzewo sandałowe.