21 stycznia 2021 Udostępnij

W ciągu 3 MIESIĘCY: Zmniejszenie głębokich zmarszczek

Na początek, aby zapobiec pojawianiu się nowych zmarszczek, konieczne jest ciągłe stosowanie kremów, które stymulują produkcję kolagenu i elastyny. Jeśli jednak pojawiły się już głębokie zmarszczki, nie można się ich pozbyć za pomocą kremu - regularna pielęgnacja jedynie wizualnie je redukuje, zmniejsza ich głębokość, poprawia jakość i koloryt skóry. To dużo! Ale tylko kilka procedur może pomóc całkowicie wyeliminować zmarszczki. Pierwszym z nich są zastrzyki z botoksu lub Dysportu, które zmniejszają aktywność mięśni. Poświęć swój czas przed ważnym wydarzeniem - efekt działania leku nie jest widoczny od razu, ale po jednym lub dwóch tygodniach. I rzadko ogranicza się to do jednej wizyty. Po pierwsze, wprowadza się bardzo małą dawkę leku, a po kilku dniach przeprowadza się korektę, po której można zapomnieć o głębokich zmarszczkach na co najmniej sześć miesięcy.

PROCEDURA: Fototermoliza frakcyjna (technika opracowana przez amerykańskich naukowców kilka lat temu) jest nadal jednym z najlepszych zabiegów przeciwstarzeniowych. W "Klinice Danishchuk" (Moskwa, Łukov per. 4; tel.: 8 (495) 737-6184) wykonuje się to za pomocą aparatu Fraxel SR 1500. Zasada technologii polega na tym, że eliminuje ona mikroczęści starej skóry i szybko je odbudowuje, wyrastając w tych miejscach młodą, zdrową tkankę. Odbywa się to w następujący sposób: szeroka wiązka laserowa przechodząca przez końcówkę urządzenia, podzielona na kilka mikrowiązków, zdolna dotrzeć do najgłębszych warstw skóry. W wyniku takiej ekspozycji na tkanki powstaje duża liczba "stref gojenia", w których szybko rozpoczynają się procesy naprawcze obejmujące wszystkie sąsiadujące komórki. W ten sposób skóra jest odmładzana na wszystkich poziomach. Ulga staje się nieskazitelna, a nowo powstały szkielet kolagenowo-elastynowy dodaje gęstości i elastyczności. Pełny kurs od trzech do pięciu zabiegów co dwa do czterech tygodni.

Bershka

1. Przeciwutleniające serum do młodej skóry, Aqualia Antiox, VICHY; 2. wypełniacz błyskawiczny, KERASKIN; 3. Prep + Prime, M.A.C., baza wygładzająca do makijażu; 4. Aroma-Vaillance Express Line Filler Roller Pen, NUXE; 5. koncentrat regenerujący Essence Merveilleuse Night, SANOFLORE; 6. krem wygładzający Anti-Wrinkle Creme Repulpante Antirides Extreme, ORLANE; 7. OLAY 11 Zwycięzcy tradycji bożonarodzeniowych, których będziesz chciał zaadoptować203230Love Horoskop na 2021 r.: Czego można się spodziewać pod różnymi znakami zodiaku133522Astrologiczna prognoza na 2021 r. przez znak zodiaku585689

Przez 1-2 MIESIĄCE: wypełnij zmarszczki

Innym sprawdzonym sposobem na pozbycie się zbyt oczywistych oznak wieku są zastrzyki różnych wypełniaczy (wypełniaczy). Prawie wszystkie z nich są oparte na kwasie hialuronowym, są od dawna sprawdzone i okazały się doskonałe na całym świecie. Czasami leki są wstrzykiwane bezpośrednio w zmarszczkę, wypełniając ją od wewnątrz, czasami zagniecenia znikają w wyniku modelowania twarzy jako całości i wynikającego z tego napięcia tkanek. Jest wiele wypełniaczy, najbardziej popularne są Juvederm, Surgiderm, Glytone, Belotero. Jeśli nie podoba Ci się wynik, zawsze istnieje możliwość zastosowania antidotum - hialuronidazy, która wchłania wstrzykiwany kwas hialuronowy w ciągu czterech godzin.

PROCEDURA: Nowa metoda odmładzania i regeneracji skóry - naprawa DNA - jest obecnie praktykowana w Rosji. W Klinice Klazko (Moskwa, ul. Serafimowicza 2; tel.: 8 (495) 783-1759) prezentowane są prace kilku włoskich instytutów estetycznych. Chodzi o iniekcje innowacyjnego produktu, w skład którego wchodzą polinukleotydy (są to cząsteczki DNA o niskiej masie cząsteczkowej, pochodzące z mleka łososia). Mają one zdolność neutralizowania wolnych rodników, stymulowania fibroblastów i aktywowania syntezy nowego kolagenu. Naukowcy twierdzą, że lek jest absolutnie nietoksyczny i w pełni biokompatybilny z tkankami ludzkimi. Naprawa DNA skutecznie eliminuje wszystkie rodzaje zmian związanych z wiekiem - od linii ekspresji po głębokie zagniecenia.

W ciągu 5 MINUT: Do kamuflażu

Nikt nie powinien używać makijażu do "przykrywania" zmarszczek podkładem - przynosi to efekt przeciwny do zamierzonego, ponieważ w ciągu dnia marszczą się one i powodują powstawanie fałdów, przez co stają się bardziej zauważalne. Do niezawodnego maskowania lepiej jest używać wypełniaczy kosmetycznych, które wypełniają zmarszczki dzięki różnym technologiom. Na przykład, Instant Filler Keraskin jest wzbogacony tym samym kwasem hialuronowym, który doskonale wyrównuje mikrolustrację, a baza makijażu M.A.C. Prep + Prime zawiera polimery, które natychmiast wypełniają zagłębienia.