8 lipca 2021 Udostępnij

7 zwycięskich fryzur na randkę

Na randce zawsze chcesz wyglądać perfekcyjnie: wybierz piękny strój, makijaż, nowy manicure i oczywiście efektowną fryzurę. Aby jednak włosy wyglądały estetycznie, często brakuje czasu na wizytę w salonie fryzjerskim. Dlatego pamiętaj, że głównym kluczem do udanej fryzury na randkę jest styl i prostota. Razem z blogerką, piosenkarką i influencerką Oksaną Kosovą proponujemy kilka opcji, które z powodzeniem ozdobią każdy wizerunek na romantyczny wieczór.

Niedbałe loki

Pięknie wystylizowane loki to uniwersalna fryzura, która podkreśli Twój romantyzm i kobiecość. Nałóż na włosy produkt termoochronny i zakręć je w loki, odsuwając je od twarzy. Aby włosy nie wyglądały wulgarnie, pozostaw końcówki proste, a pasma przeczesuj dłońmi lub grzebieniem z grubymi i rzadkimi zębami. Następnie włosy można ułożyć na bok, tworząc przedziałek z boku, lub pozostawić prosty przedziałek, dzieląc loki dokładnie na dwie części. Ta fryzura może być wykonana na włosach długich, średnich lub krótkich.

Wysoki kok

Na randkę będzie pasować również wysoka wiązanka, która może poszczycić się wieloma wariantami wykonania. Aby uzyskać bardziej lakoniczny wygląd, możesz zrobić wysoką i elegancką wiązankę. Jeśli chcesz, aby Twoja kokarda była bardziej delikatna, zwiewna i romantyczna, możesz wybrać bukiet kręcony, do którego dodasz kilka luźnych kosmyków na twarz. Bukiet może być również ozdobiony różnymi warkoczami, dzięki czemu będzie bardziej oryginalny i elegancki (czytaj też: "Wszystko w jednym pęku: jak zrobić węzeł z włosów i poczuć się jak gwiazda").

Romantyczna Malwina

Jest to fryzura łatwa do wykonania, a jednocześnie bardzo romantyczna i urocza. Aby ją wykonać, wystarczy zamocować boczne pasma z tyłu głowy za pomocą gumki lub wsuwek. A potem to już zależy od Twojej wyobraźni: możesz zrobić z niej proste lub kręcone pasma, możesz zapleść boczne pasma w warkocze i zebrać je w koński ogon lub swobodną wiązankę na czubku głowy.

Opaska na głowę lub opaska na głowę

Obecnie opaski na głowę, obręcze i gumki do włosów szybko wracają do mody. Ich główną zaletą jest to, że można je łączyć z niemal każdą fryzurą. W przypadku takich fryzur, ważne jest, aby wybrać odpowiednią opaskę lub opaskę, która będzie pasowała do Twojego stylu i podkreśli Twój wygląd. Utrwal fryzurę, zakładając opaskę lub opaskę na włosy lub pod włosy.

Wysoki kucyk

Jeżeli dobrze czujesz się z włosami zaczesanymi do tyłu i pozwala Ci na to ich długość, zrób wysokiego kucyka. Jest to również korzystna opcja na randkę i może być wykonana zarówno na prostych włosach, jak i na lekko kręconych. Do kucyka dobierz ciekawą spinkę, gumkę lub modną w tym sezonie kolorową chustę.

Fryzury z szalem

Oddzielnie, przypiszmy różne warianty fryzur z szalikiem, który dziś jest na liście najgorętszych trendów mody. Dopasuj ją do koloru swojego stroju na randkę lub wybierz jasną, kontrastującą wersję, jeśli wybierasz na przykład czarny garnitur.

Szalik można przypiąć do kucyka (zarówno wysokiego jak i niskiego), wiązać w kok lub po prostu używać jako opaski na głowę. Istnieje tu wiele wariantów. Nawet jeśli wybierzesz wizerunek "cool rockera" w skórzanej kurtce i modnych dżinsach, jasny szalik stworzy w nim świetny akcent (czytaj też: "Jak nosić jedwabne szale: 10 najprostszych i najbardziej stylowych sposobów").

Warkocze i plecionki

Bardzo często dziewczyny są onieśmielone takimi fryzurami, ponieważ wydają się one zbyt skomplikowane do wykonania, co w rzeczywistości jest dalekie od prawdy. Jeśli chcesz, aby obraz był bardziej romantyczny, zrób loki z wyprzedzeniem, aby nadać warkoczom z luźnymi pasmami bardziej swobodny wygląd. Ważna uwaga: nie chcesz przesadzić. Jeden lub dwa warkocze bez ogromnej ilości dodatków będą idealnym dodatkiem do niemal każdej stylizacji.