27 sierpnia 2018 Udostępnij

Gang Słodziaków w Biedronce

Raz na jakiś okres czasu, sieć Biedronka organizuje niezwykle ciekawe promocje. Ostatnimi czasy jedną z takich promocji, w której główną rolę odgrywały maskotki był Gang Świeżaków. Akcja ta była niezwykle popularne nie tylko wśród dzieci, ale również i dorosłych. Sama akcja odniosła niesamowity sukces, a często celem zakupów w Biedronce były właśnie Świeżaki.

Portugalska sieć poinformowała o nowej akcji, w której po raz kolejny główną rolę będą odgrywać maskotki. Tym razem będą to Lis Lucek, bóbr Borys, zając Zuzia, jeż Jerzyk, sowa Zosia oraz ryś Rysio. Ich całe grono będzie nosić wdzięczną nazwę Gang Słodziaków. Będzie to już trzecie przedsięwzięcie z udziałem maskotek. Duży sukces odniesiony przed warzywa i owoce czyli Gang Świeżaków, zapowiada ponowny sukces jednak tym razem będą to zwierzaki, w miękkiej, przytulnej formie, które z całą pewnością zostaną pokochane przez grono dzieciaków.

Akcja promocyjna w sieciach Biedronka rozpoczyna się od 27 sierpnia czyli od poniedziałku. Udział w akcji może brać każda osoba, która zrobi zakupy za określoną kwotę.

Gang Słodziaków promocja to przede wszystkim świetna zabawa, na której skorzystają głównie dzieci. Ponownie zostanie udostępniony album kolekcjonerski, na który należy wklejać naklejki. W jaki sposób je zdobyć? Wystarczy wykonać zakupy za minimum 40 złotych. Zakupy za taką kwotę gwarantują jedną naklejkę. Istnieje również możliwość zdobycia dodatkowych naklejek. Będzie to możliwe jeśli posiadamy zarejestrowaną kartę biedronka oraz zakupimy warzywa oraz owoce. 

W sklepach będzie również grupa produktów po 10 złotych, których zakup będzie gwarantować dodatkowe naklejki. 

Po uzbieraniu 60 naklejek jest możliwość ich wymiany na maskotkę Słodziaka. Jednakże mniejsza ilość naklejek również zapewnia atrakcyjne i ciekawe nagrody. Portugalska sieć Biedronka chce zachęcić dorosłych do czytania dzieciom książek. I tak za uzbieranie 15 naklejek otrzymamy za darmo książkę. Książka została specjalnie stworzona na potrzeby akcji. Książka autorstwa Renaty Piątkowskiej pt. ''Co się stanie na leśnej polanie, czyli wesołe przygody Gangu Słodziaków'' opowiada o przygodach bohaterów akcji. 

W przypadku gdy uzbieramy jedynie połowę naklejek czyli 30 to w takim przypadku będziemy mieli możliwość zakupu maskotki za kwotę 20 złotych. 

Poprzednia akcja Gang Świeżaków bez wątpienia cieszyła się ogromną popularnością i zainteresowaniem. Z całą pewnością podobnie będzie wyglądać sprawa w przypadku Gangu Słodziaków. Nowe, słodkie maskotki na pewno podbiją serca każdej rodziny, szczególnie dzieci. Niewykluczone, że także i dorośli będą z zaangażowaniem zbierać naklejki. Sprawdź najnowszą gazetkę promocyjną Biedronka.