8 września 2022 Udostępnij

Jak jedwab: nowe zabiegi na włosy

Program detoksu skóry głowy, Nubea

Przed rytuałem detoksykacji Essentia nigdy nie wolno myć włosów, bo wszystko zaczyna się od diagnozy stanu skóry. Naukowcy stwierdzili, że nagromadzone toksyny hamują procesy metaboliczne, upośledzają odżywianie mieszków włosowych i zaburzają naturalną równowagę. Efektem jest łuszcząca się (nie mówimy o łupieżu) lub tłusta skóra. W efekcie włosy zaczynają wypadać i nie rosną prawidłowo. Dlatego trycholodzy zalecają, aby raz lub dwa razy w roku przeprowadzić detoks skóry głowy. A niewiele jest lepszych sposobów, aby to zrobić, niż z włoskimi markami, które są "uhonorowane", aby leczyć (nie tylko piękno) włosów.

Po diagnozie ekstrakt z olejków eterycznych Essentia nakłada się na 11 miejsc - głowę, kark i skronie. Zawartość ampułki leczniczej jest następnie nakładana wzdłuż szczelin i masowana w celu aktywacji krążenia i aktywności naczyniowej. Dopiero po tych manipulacjach nakładany jest szampon.

Po oczyszczeniu przychodzi kolej na maskę Synergo, również wypełnioną olejkami eterycznymi. Powinnaś siedzieć w aromatycznej chmurze przez około pięć minut. Od tego momentu ciesz się relaksującymi nutami olejków eterycznych w towarzystwie kolejnej ampułki zabiegowej, która pozostanie na włosach. Jak również Solenium Dwufazowy Lotion Ochronny-Fluid. Następnie zostaniesz poddana stylizacji włosów.

Eliokap Odbudowa włosów

Zabieg Cudowna Transformacja został opracowany przez włoską markę trychologiczną Eliokap w celu szybkiej odbudowy łamliwych, wysuszonych słońcem włosów. Składa się on z trzech etapów. Pierwszym krokiem jest głębokie oczyszczenie i złuszczenie skóry głowy, a następnie nałożenie maski z proteinami jedwabiu i minerałami. Ostatnim etapem jest obróbka włosów za pomocą urządzenia na podczerwień, które jest podobne do zwykłej lokówki. Ostatni etap nakłada się na włosy za pomocą lokówki, podobnie jak w przypadku standardowej lokówki. Pod tym ciśnieniem aktywne składniki maski wnikają głęboko w warstwy włosów i tam są uszczelniane.

Wzmocnienie łamliwych i osłabionych włosów, Matrix

Zabieg Biolage Fiberstrong to zaawansowana technologicznie terapia. To połączenie aktywnych składników naturalnych i zaawansowanych technologicznie molekuł. Sojusz natury i nauki obiecuje, że włosy będą mocniejsze i bardziej odporne. Wszystkie produkty biorące udział w procesie zawierają ekstrakt z bambusa, znanego ze swojej elastyczności i zdolności do samonaprawy. Drugim graczem jest molekuła Intra-Cylane, która odbudowuje strukturę włosa od wewnątrz. To połączenie jest szczególnie silne w skoncentrowanym serum i masce ujędrniającej.