7 lutego 2022 Udostępnij

5 nowych produktów, które ochronią Twoje włosy przed mrozem

Suchy szampon

Kapelusz może sprawić, że Twoja głowa będzie bardziej mokra, a włosy często będą wyglądały na pozbawione życia pod koniec dnia, nawet jeśli umyłaś je z samego rana. Łatwym rozwiązaniem jest trzymanie na biurku suchego szamponu, takiego jak Refresh+Care, Hair Therapy od Dove: wchłonie on nadmiar sebum i przywróci włosom objętość.

Refresh+Care, Hair Therapy, Dove.

Szampon odżywczy.

Zimne i gorące temperatury sprawiają, że mieszki włosowe stają się bardziej wrażliwe. Dlatego łagodny szampon, taki jak Shampooing Traitant, Phyt's, jest właściwym rozwiązaniem dla tej wrażliwej pory roku. Formuła oparta na liściach porzeczki reguluje gospodarkę wodną i zapobiega przesuszaniu.

Szampon Traitant, Phyt's

Pasta do stylizacji

Jeżeli Twoje włosy słabną pod czapką, pasta do stylizacji (w przeciwieństwie do pianki, świetnie sprawdza się również na suchych włosach) pomoże przywrócić im kształt. Produkt More Inside, Davines, daje loki naturalny połysk, między innymi, i jest całkowicie niewidoczny.

More Inside Styling Paste, Davines

Odżywka nawilżająca

W zimie prawie niemożliwe jest zrezygnowanie z suszenia włosów. Oznacza to, że Twoje włosy potrzebują dodatkowego nawilżenia, odżywienia i ochrony. Ekstrakt z pereł, prowitamina B5, proteiny kaszmiru i olej z awokado czynią to doskonale. Wszystkie składniki Marine Moisture Conditioner, Marlies Möller.

Marine Moisture Conditioner, Marlies Möller

Wolumizer

Cienkie włosy potrzebują specjalnej, lekkiej konsystencji, dlatego Kérastase opracowała zupełnie nowy produkt - Volumifique Jelly Care - nie obciążając ich i poprawiając strukturę włosów: zagęszcza strukturę, nadaje połysk, objętość i gładkość.

Pielęgnacja Galaretka Volumifique, Kérastase