3 października 2018 Udostępnij

Media Expert nowe promocje

Media Expert jest obecne na polskim rynku już od ponad 10 lat. Ta dynamicznie rozwijająca się sieć ma w ofercie najlepszej jakości produkty takie jak: telewizory Smart, laptopy, tablety, smartfony, aparaty cyfrowe, kamery, RTV i AGD, a w niektórych sklepach nawet rowery, skutery i narzędzia elektryczne oraz sprzęt do pielęgnacji ogrodów.

Oferują klientom największy wybór elektroniki w najniższych możliwych cenach dużo aktualnych ofert znajdziesz w Media Expert gazetka promocyjna, sprawdź nowe ceny!

Media Expert to jedna z największych znanych w Polsce marek z branży RTV, AGD, Multimedia.  Na potwierdzenie tego można przytoczyć nagrodę przyznawana przez klientów - Grand Prix - Laur Konsumenta 2013. Przyznana została za wdrażanie najwyższej jakości standardów w zakresie obsługi i podejścia do każdego klienta, atrakcyjnych cen i promocji i odpowiedzialności za środowisko naturalne.

W celu zapewnienia wygody klientom, sklep zapewnia transport zakupionego towar, serwis i utylizację starego sprzętu, a także możliwość realizacji indywidualnych zamówień. Mediaexpert promocje dostępne całorocznie!

MediaExpert kładzie szczególna uwagę na bezpieczeństwo zakupów i transakcji. Partnerami sklepu jeśli chodzi o usługi ratalne są same renomowane banki takie jak Credit Agricole Bank Polska S.A., Alior Bank S.A. i Santander Consumer Bank S.A.

W MediaExpert każdy klient dostaje ofertę przedłużenia gwarancji na towar, a także ma zapewniony bogaty pakiet usług instalacyjnych i konfiguracyjnych. Dodatkowo, dzięki e-sklepowi, można robić w nim zakupy przez 24 godziny na dobę. Zobacz nowe promocje Media Expert