14 stycznia 2021 Udostępnij

Depilacja AFT?

Nowoczesnym kobietom mieszkającym w ruchliwej metropolii nie jest łatwo znaleźć czas na codzienne zabiegi pielęgnacyjne, takie jak woskowanie. Dlatego metody trwałego usuwania włosków stają się coraz bardziej popularne. Obecnie najbardziej zaawansowaną technologią w tej dziedzinie pozostaje AFT-epilacja (Advanced Fluorescence Technology), łącząca w sobie laser i fotoepilację. Istotą metody jest efekt kumulacji. Ciemne, grube włosy są usuwane za pomocą lasera diodowego, a światło i cienkie włosy są usuwane za pomocą innowacyjnej technologii fluorescencyjnej. Ze względu na podwójny wpływ cebulki stopniowo niszczą się i włosy wypadają.

Jaka jest wyłączność tej metody?

PhotoShutterstock11 Tradycje bożonarodzeniowe Windsors, które na pewno będziesz chciał przyjąć203230Love Horoskop na rok 2021: Co czeka na przedstawicieli różnych znaków zodiaku133522Astrologiczna prognoza na rok 2021 przez znaki zodiaku585689

Depilacja AFT przeprowadzana jest przy użyciu unikalnej technologii InMotion, "w ruchu", przechwytującej każdy włos. Gwarantuje to 100% usunięcie niepożądanego owłosienia, zarówno na nogach i ramionach, jak i w okolicach bikini czy pach. Klinika Golden Medical Group korzysta z innowacyjnego urządzenia, Soprano Ice, które umożliwia usuwanie włosków w sposób absolutnie bezbolesny i znacznie szybszy niż dotychczas. Efekt anestetyczny zapewnia laser, który stopniowo ogrzewa leczone miejsce ciała. Dzięki temu pęcherzyki mogą być niszczone bez wpływu na receptory bólu.

Brak poparzeń, blizn i plam pigmentacyjnych!

W przeciwieństwie do wielu innych metod usuwania owłosienia, AFT, ze względu na połączenie światła i energii lasera, daje unikalną możliwość pozbycia się nadmiaru włosów dla osób o dowolnym rodzaju i kolorze skóry lub włosów: zarówno jasnoskórych i mulatów, jak i rudowłosych. Co najważniejsze, AFT nie powoduje żadnych skutków ubocznych, a jedynie lekkie zaczerwienienie, które znika w ciągu zaledwie kilku godzin. Przy AFT nie występują żadne oparzenia, blizny ani plamy pigmentowe, które czasami występują przy standardowej fotodepilacji! Dlatego AFT jest uznawany za najbezpieczniejszą metodę usuwania włosków. Jednocześnie wysoka moc i stopień oddziaływania aparatury Soprano Ice daje wyraźny efekt po pierwszej sesji. A aby uzyskać idealnie gładką, "błyszczącą" skórę, potrzeba znacznie mniej zabiegów niż w przypadku innych metod: od 3 do 7 sesji w odstępach od 1,5 do 2 miesięcy. I jeszcze jedną niezaprzeczalną zaletą depilacji AFT jest brak przeciwwskazań! Ani żylaki ani problemy skórne nie są ograniczeniem. Piękno i bezbłędność jest teraz dostępna dla każdego!

Gdzie Golden Medical Group Medical Center Adres: 10 Bolshoy Tishinsky pereulok, bldg 1 www gclinic.ru

29 marca 2013 r.