4 września 2022 Udostępnij

Jak mogę pozbyć się obrzęku?

Limfatyczno-dynamiczny masaż ciała oparty jest na rytmicznych, delikatnych ruchach, które pobudzają procesy oczyszczania i detoksykacji organizmu, usuwając płyn z przestrzeni międzykomórkowej. Ważne jest, aby stopień oddziaływania był łagodny, ponieważ agresywna interwencja może spowodować zapalenie węzłów chłonnych.

Niektóre węzły chłonne na ciele są dość odosobnione. Nie bądź zbyt szybki w oskarżaniu mistrzów o nieskromność!

Częściej dostaję masaże drenażu limfatycznego niż manicure. Dla mnie i prawie wszystkich moich znajomych (zwłaszcza tych, którzy też dużo latają) wieczorna opuchlizna na ciele i poranna na twarzy to problem. Bardzo ciekawe rozwiązanie znalazłam w salonie Phyt's chamber, pracującym na organicznych kosmetykach o tej samej nazwie. Oferują masaż limfo-energetyczny z elementami shiatsu w ramach różnych zabiegów na twarz oraz technikę limfo-dynamiczną wraz z rytuałami modelującymi ciało. Podczas zabiegu nie są stosowane żadne środki chemiczne. Tylko olejki o zapachach Prowansji, bardzo delikatne ruchy masażu na granicy filozofii i przytulna atmosfera francuskiej prowincji, która cudem pojawiła się na cichym podwórku Moskwy. Efekt jest zauważalny od razu: pojawia się przyjemne uczucie lekkości, znikają obrzęki i zwiększa się elastyczność skóry.

Archiwum fotografii prasowej

Produkty:

Twarz wykonywana jest przy użyciu biosyropu na bazie oleju, który dobierany jest przez kosmetyczkę na podstawie problemu. Dla ciała przeznaczone są olejki do masażu z antyoksydantami i witaminami. Należą do nich witamina E, kiełki pszenicy, cynamon, pietruszka, rozmaryn...

Numerologia:

  • limfo-energetyczny masaż twarzy trwa 30 minut
  • masaż limfatyczno-dynamiczny ciała trwa 60 minut